Vedení Tábora představilo plán zavádění modrých zón pro místní. Část lidí jejich potřebu nesdílí, jiní vyzývají k lepší komunikaci. Radnice upozorňuje, že cílem není plnit městskou kasu. Hlavním důvodem podle starosty Štěpána Pavlíka je, aby rezidenti měli větší šanci najít místo pro své auto.