Pražští policisté v pátek opět pátrali po nebezpečné pětatřicetileté ženě s nožem, kterou hledali už o den dříve. Poté, co ji ve čtvrtek nalezli v Braníku a předali zdravotníkům, utekla z nemocnice. Policie tak po ní opět vyhlásila pátrání a prosila o pomoc i veřejnost. Po 16. hodině pak policejní mluvčí Jan Rybanský sdělil médiím, že ženu našli.