Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Trápí Vás jarní únava? Máte oslabenou imunitu?

11. 04 2011 | Máme pro Vás řešení. Jsme moderní relaxační a regenerační zařízení a máte to k nám blízko. Poskytujeme řadu služeb, které Vám zpříjemní den, zlepší náladu, zaženou stres atd.

Provozujeme solnou jeskyni, máme výborné maséry a fyzioterapeuty, nově provádíme také lymfodrenáže.
Hlavní naší náplní je ovšem  Celotělová chladová terapie – kryoterapie.
Kryoterapie  patří k nejprobádanějším a nejmodernějším metodám regenerace. .
Aplikace extrémního chladu neboli celotělová chladová terapie patří mezi fyzikální lázeňské metody, které používají střídavých účinků vysokých a nízkých teplot.
Celotělová chladová terapie je zdraví prospěšná, cyklicky se opakující 2 - 4 minuty trvající procedura aplikace extrémních teplot na celé tělo.

A jak to probíhá ?
Polarium  nebo též kryokomora je moderní mrazící zařízení, ve kterém je v absolutně suchém prostředí udržována stabilní teplota od -110 °C do -130 °C a při krátkodobém pobytu trvajícím 2-4 minuty dojde k ochlazení povrchu těla. Po opuštění polaria je obvyklý pohyb a cvičení v rozsahu cca 10 minut, vhodný je také stretching.

Metodu aplikace celotělového extrémního chladu (CChT)  lze libovolněkrát opakovat po celý život a upevňovat si tak zdraví, posilovat imunitu nebo zmírňovat tělesné příznaky civilizačních chorob.
Zátěž pro tělo není u zdravého nebo i chronicky nemocného, ale léčeného a kompenzovaného člověka větší, než rychlá chůze.
Velmi příjemným vedlejším efektem pobytu v polariu je navíc to, že odcházíte  osvěžení a posílení a s dobrou náladou. Procedura není vysilující a nezabere mnoho času

Podrobný popis procedury a veškeré další informace o našich službách najdete na www. kryocentrum.cz
Jsme jediné centrum v Praze, které poskytuje celotělovou kryoterapii, tak neváhejte a přijďte.
Na recepci Vás čeká milá obsluha, vaříme dobrou kávu a všem Vám  poskytneme v měsíci dubnu jarní slevu na všechny naše služby (kromě masáži)  ve výši  20 %.

www.kryocentrum.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO