Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Masáže jako náhradní plnění

19. 08 2010 | Naše společnost poskytuje kvalitní masérské služby a odběratelům nabízí možnost tzv. náhradního plnění. To umožňuje splnit zákonné povinnosti pro společnost a instituce s více jak 25 zaměstnanci, kterým zákon ukládá zaměstnávat minimálně 4% osob se zdravotním postižením.

Naše společnost poskytuje kvalitní masérské služby a odběratelům nabízí možnost tzv. náhradního plnění. To umožňuje splnit zákonné povinnosti pro společnost a instituce s více jak 25 zaměstnanci, kterým zákon ukládá zaměstnávat minimálně 4% osob se zdravotním postižením.

Společnost je mladá a stále se rozvíjí. Staví na zkušenostech svých zaměstnanců, kteří v oblasti regeneračních služeb působí již skoro celou dekádu. Hlavním záměrem je, vedle poskytování nadstandardních služeb, umožnit zdravotně znevýhodněným osobám uplatnit se na trhu práce. Krédem pak je pomáhat, a to nejen našim klientům od bolesti a psychické vyčerpanosti, ale i našim zaměstnancům v jejich osobním rozvoji. Cílem není maximalizovat zisk, nýbrž ho opět reinvestovat do dalších pracovních příležitostí. Rádi bychom oslovili širokou firemní i soukromou klientelu, které nabízíme kvalitní služby a pomoc při řešení zaměstnanecké politiky zdravotně postižených osob.

http://www.nahradni-plneni-masaze.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO