Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dodavatel zdravotnické techniky a vybavení

29. 09 2010 | Firma Biophys nabízí kompletní řešení pro vybavení všech typů zdravotnických zařízení jako jsou ordinace praktických lékařů, gynekologů, zubních lékařů a veterinářů, nemocnice, laboratoře atd. Ušetříme Váš čas, protože právě zde naleznete vše, co potřebujete.

Firma Biophys nabízí kompletní řešení pro vybavení všech typů zdravotnických zařízení jako jsou ordinace praktických lékařů, gynekologů, zubních lékařů a veterinářů, nemocnice, laboratoře atd. Ušetříme Váš čas, protože právě zde naleznete vše, co potřebujete.

Nabízíme:

* Zdravotnický nábytek
* Vybavení ordinací
* Vybavení laboratoří
* Zdravotnické prostředky IVD

Biophys – profesionalita, ochota, dlouholetá zkušenost.

Jestliže se rozhodnete pro firmu Biophys, můžete se spolu s námi těšit na velice příjemnou spolupráci. Jsme profesionální a ochotný tým, který není na trhu žádným nováčkem. O naší kvalitě svědčí i to, že jsme získali certifikát ISO. Chceme být našim klientům opravdovými partnery, proto jsme na těchto stránkách vytvořili tzv. partnerskou zónu V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete s důvěrou obrátit. Zde je kontakt.
Biophys – počítačový návrh, odborná montáž, prodloužená záruka

Oproti jiným firmám máme mnoho výhod, z nichž do popředí vystupuje tato: na veškeré zboží Vám poskytneme prodlouženou záruční lhůtu 3 roky. Navíc – při koupi zdravotnického nábytku se o Vás postaráme od A až po Z. Na začátku společně zpracujeme počítačový návrh variantního řešení a ochotně pomůžeme vybrat tu nejvhodnější možnost. Po objednávce zboží přijedeme až k Vám a zboží odborně namontujeme. Pokud si tedy zvolíte firmu Biophys, Váš úspěch je 100% zaručen.

http://www.biophys.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO