Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Deštivé Modřanské skotačení

8. 06 2010 | Městská část připravila na první červnovou středu dětem k jejich svátku odpoledne plné her a soutěží. Ze skotačení na parkovišti u pasáže Sofie však nakonec nebylo téměř nic. Jen pár vytrvalců se rozhodlo pokořit zimu a vytrvalý déšť a pustilo se do soutěžení.

Městská část připravila na první červnovou středu dětem k jejich svátku odpoledne plné her a soutěží. Ze skotačení na parkovišti u pasáže Sofie však nakonec nebylo téměř nic. Jen pár vytrvalců se rozhodlo pokořit zimu a vytrvalý déšť a pustilo se do soutěžení.

Chytali rybky v bazénku, stavěli věž z kostek, koštětem se snažili zvládnout slalom s míčem. Zájem byl také o malování na obličej a krášlení třpytivým tetováním. Nejvíce dětí se ale zúčastnilo výtvarné soutěže, která se konala pod střechou velkého stanu. Odměnou jim nakonec bylo nejen vystoupení kouzelníka, ale především pěkné odměny, které si za svůj „odvážný boj s živly“ vybojovaly. Škoda jen, že počasí neumožnilo postavit skákací hrad, trampolínu a zprovoznit elektrická autíčka. Všem statečným patří poděkování za to, že si svůj svátek nenechali zkazit rozmary počasí a věřme, že příští rok si to všichni vynahradí.
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO