Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Cirkusová škola pro děti - Letní Letňák

28. 02 2011 | Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná přijímá přihlášky do druhého ročníku letní cirkusové školy pro děti nazvané Letní Letňák.

„Loňský první ročník se velmi osvědčil – přihlásilo se nám mnoho zájemců, děti cirkusové dílny bavily a celá škola byla ukončena povedeným společným představením,“ říká Jiří Turek, ředitel festivalu Letní Letná. Letní Letňák je určen pro děti od 6 do 15 let a proběhne v době festivalu od 21. srpna do 4. září 2011 každý den od 7:30 do 17:00 hodin. Děti si vyzkouší například žonglování, jízdu na jednokolce, výrobu loutek a masek, malování, divadlo či chůzi na laně. Kdo se účastní Letního Letňáku více jak sedm dní, bude zapojen do společné přípravy dětského divadelního představení s prvky cirkusu, které se odehraje v závěru festivalu veřejnosti. Školu povede divadelnice a herečka Bela Schenková se svým divadelním šapitó a divadlem ANPU. Neváhejte, Letní Letňák má omezenou kapacitu. Přihlášky a dotazy: email letnak@letniletna.cz nebo tel. č. +420 722 284 500. Patronem Letního Letňáku je Lipánek, partnerem Soco Combo. Více informací naleznete na www.letniletna.cz.

Festival Letní Letná nabídne letos již poosmé na tradičním místě mezi Hanavským pavilonem a Kramářovou vilou od 21. srpna do 4. září čtrnáctidenní maraton zahraničních hvězd nového cirkusu, tuzemských souborů, pohádek, aktivit pro děti a jejich rodiče, či prostě místo k odpočinku i zábavě. Festival pořádá Společnost Gaspard, o.s., za podpory Hlavního města Praha a Ministerstva kultury. Generální partner: Pražská plynárenská, a.s. Za podpory: Metrostav a další organizace a instituce.
 
www.praha12.cz
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO