Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Regulus zve na výstavu FORTHERM 2010

9. 09 2010 | Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na veletrh FORTHERM, který bude probíhat 21. – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany společně s 21. ročníkem stavebního veletrhu FOR ARCH.

Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na veletrh FORTHERM, který bude probíhat 21. – 25. 9. 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany společně s 21. ročníkem stavebního veletrhu FOR ARCH.

Oproti minulým ročníkům jsme zvětšili expozici a budeme se snažit zaujmout zákazníky představením co největší části našeho širokého sortimentu. Trvale budou pro potřeby návštěvníků připraveni naši technici a specialisté, kteří jsou připraveni, pomoci budoucím zákazníkům se zorientovat v nepřeberné nabídce systémů pro vytápění a přípravu teplé vody a v co nejkratším čase po skončení veletrhu navrhnout optimální řešení podle konkrétního zadání.

Novinek bude hodně a nejlepší bude naši expozici navštívit. Pokud bychom měli vyjmenovat alespoň některé, tak bude k vidění nová řada rekuperačních jednotek, akční sestavy se solárními systémy a krbovými vložkami, které mohou být velkoryse podpořeny v rámci programu Zelená úsporám a mnoho dalších zajímavostí.

Výstava probíhá ve dnech 21 – 25. 9. 2010
Umístění - Pražský veletržní areál Letňany
Kde nás najdete? - Hala 1 - stánek G20

Budeme se na vás těšit.
Regulus: Úsporné řešení pro vaše topení.

www.regulus.cz
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO