Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Otevření Střediska Naděje Plzeň-Černická

2. 08 2011 | Naděje otevírá v Plzni nové středisko, ve kterém bude poskytovat sociální služby rodinám ohroženým sociálním vyloučením a rodinám, které mají problémy s bydlením. Slavnostní otevření se uskuteční dne 3. 8. 2011 ve 13 hodin na adrese Černická 17 Plzeň.

Naděje nabídne ve středisko v Černické ulici službu sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi spojenou s ubytováním a následné bydlení. Ubytovací kapacita domu je 12 bytů 1+1 včetně wc a koupelny. Středisko je určeno lidem, kteří již nepotřebují využívat sociálních služeb typu azylové domy, ale současně ještě nedosahují na komerční nájemní bydlení, poskytne tedy další stupeň kvality bydlení pro osoby v sociální a bytové tísni.

Následné bydlení v Černické je společným projektem Odboru sociálních služeb MMP, Bytového odboru MMP a Naděje. Jeho spuštění předcházely technické úpravy, které zlepšují kvalitu bydlení klientů – vybudování teplené přípojky včetně předávací stanice, zavedení vody a odpadů do kuchyní, vybudování samostatných odběrných míst pro odběr elektřiny v jednotlivých bytech. Finanční prostředky na uvedené úpravy činily bezmála jeden milion korun a byly poskytnuty městem Plzeň. 

Program otevření:
slavností otevření – začátek ve 13 hodin,
podrobné seznámení s projektem následného bydlení,
podmínky, za jakých může rodina získat v Černické ubytování,
prohlídka bytů,
drobné pohoštění,
ukončení cca ve 14 hodin.

www.nadeje.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO