Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Káva Café Jordán

29. 07 2010 | Našim zákazníkům nabízíme exkluzivní a vždy čerstvou ručně praženou zrnkovou kávu vlastní značky a prvotřídní, bezstarostný servis spojený se zajištěním dodávek kvalitních teplých a studených nápojů. Naším cílem je přispívat k dobré atmosféře na Vašem pracovišti, a tak uvnitř Vaší společnosti vytvořit motivující a komfortní pracovní prostředí.

Našim zákazníkům nabízíme exkluzivní a vždy čerstvou ručně praženou zrnkovou kávu vlastní značky a prvotřídní, bezstarostný servis spojený se zajištěním dodávek kvalitních teplých a studených nápojů. Naším cílem je přispívat k dobré atmosféře na Vašem pracovišti, a tak uvnitř Vaší společnosti vytvořit motivující a komfortní pracovní prostředí.

Café Jordán je ryze česká společnost, která na českém trhu působí již od roku 1995 (1998 pak jako s.r.o.) Od našeho vzniku zajišťujeme vysoce kvalitní a profesionální nápojový servis pro firmy, především pak pronájem nápojových automatů na teplé i studené nápoje a prodej těch nejkvalitnějších surovin k jejich přípravě.

V našem portfoliu najdete nejkvalitnější zrnkovou kávu na českém trhu, stroje na zrnkovou a instantní kávu, stroje na kapsle, stroje na vodu i bohatou nabídku produktů a potřeb pro snadné, komfortní řešení nápojového servisu a pitného režimu na pracovišti.

Samozřejmostí u Café Jordán je individuální přístup ke klientovi, důraz na vysokou kvalitu surovin, pravidelný odborný servis a jednoduchost obsluhy námi dodávaných přístrojů. Klientům dodáváme full service v pravém slova smyslu – poradenství, technické zázemí, rychlý a profesionální servis, hygienické pomůcky, doplňkový sortiment i suroviny.

http://www.cafejordan.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO