Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Italská zmrzlina Frutisimo

7. 12 2011 | Historie společnosti Fruitisimo začíná v roce 2003, kdy byla otevřena první prodejna Fruitisimo Ice Cream v pražském OC Palác Flóra. Dalším zlomovým okamžikem bylo uvedení nového konceptu Fruitisimo Fresh a otevření prvního ovocného baru v OC Polus v Bratislavě. Následovala první pobočka Fruitisimo Fresh v ČR, na jaře 2007 jsme otevřeli v Centru Chodov.

Historie společnosti Fruitisimo začíná v roce 2003, kdy byla otevřena první prodejna Fruitisimo Ice Cream v pražském OC Palác Flóra. Dalším zlomovým okamžikem bylo uvedení nového konceptu Fruitisimo Fresh a otevření prvního ovocného baru v OC Polus v Bratislavě. Následovala první pobočka Fruitisimo Fresh v ČR, na jaře 2007 jsme otevřeli v Centru Chodov.
 
V současnosti již celkový počet našich poboček Fruitisimo přesáhl číslo 20.
 
Oba naše koncepty, Fruitisimo Ice i Fruitisimo Fresh, jsou vyvinuté s ohledem na naše zákazníky. Nabízíme zdravé, kvalitní a také nové produkty, které nejsou v ČR obvyklé či běžně dostupné. Všechny produkty připravujeme pečlivě dle receptur s využitím čerstvých a vysoce kvalitních surovin.
 
Nabízíme výběr z více než 40 příchutí kopečkové zmrzliny - ovocné sorbety, smetanové variace a další zajímavé druhy včetně několika specialit.
 

http://www.fruitisimo.cz 

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO