Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Internetový prodej sportovního oblečení, kosmetiky, parfémů, vín a čajů

15. 09 2010 | BALESTRA s.r.o. vznikla v roce 1998. Pro velkou část národních distributorů dovážející nebo vyrábějící skate & snow textil a obuv, rozprodáváme kolekce nebo přebytky triček, mikin, kalhot, bund, bot, pásků a batohů. Proto u nás najdete extra kousky, které jinde nejsou k sehnání, protože je distributor nezařadil do nabídky v České republice.

BALESTRA  s.r.o. vznikla v roce 1998. Pro velkou část národních distributorů dovážející nebo vyrábějící  skate & snow textil a obuv, rozprodáváme kolekce nebo přebytky triček, mikin, kalhot, bund, bot, pásků a batohů. Proto u nás najdete extra kousky, které jinde nejsou k sehnání, protože je distributor nezařadil do nabídky v České republice. Potěšíme Vás výrobky značek 686, ADIO, ALPINESTAR, CIRCA, DC, ÉS, ETNIES, EMERICA, ELEMENT, HUMDRUM, HOLDEN,  FOX, GLOBE, IPATH, NUGETT, PROTEST, REPRESENT, REEF, OSIRIS, SUPRA, VANS, VOX…

V roce 2006 jsme pro Vás rozšířili nabídku o outdoor textil a obuv značek ALPINE PRO, BUSHMAN, HEAD, HUSKY, CROSS, LONSDALE, RUSSELL ATHLETIC, SHERPA, TRIMM a TRESPASS.

V současné době nabízíme na ploše 2 x 1000 M2 v prodejních halách  v  Modřanech a Holešovicích více než 1500 druhů skate bot a stovky triček, mikin, zimních bund, čepic, za outlet ceny, neboť se jedná o vzorky.

Dále zde objevíte zajímavé čaje, vína a cukrovinky. Děti můžete potěšit hračkou a sebe pohodlným a finančně bezbolestným nákupem.

http://www.balestraoutlet.com

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO