Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nabízíme čerstvé, dárkové i svatební kytice a dárkové koše

22. 09 2010 | Jsme mladá květinová společnost založená v roce 2002. Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin, květinových vazeb a aranžmá a veškeré služby s tím spojené. Dopravíme pro Vás dárkovou kytici až domů, budeme Vám pravidelně dovážet čerstvé květiny anebo připravíme velkolepou květinovou výzdobu v jakémkoliv množství.

Jsme mladá květinová společnost založená v roce 2002. Mezi naše hlavní aktivity patří prodej květin, květinových vazeb a aranžmá a veškeré služby s tím spojené. Dopravíme pro Vás dárkovou kytici až domů, budeme Vám pravidelně dovážet čerstvé květiny anebo připravíme velkolepou květinovou výzdobu v jakémkoliv množství.

Naše obchodní strategie je založena na plné spokojenosti zákazníků. Naším krédem je, a vždy bude, maximálně vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků a nejenom splnit, ale i překonat jejich očekávání. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a s maximální péčí. Věříme totiž, že spojení těchto myšlenek společně s příznivými cenami a stoprocentní kvalitou Vám přinese radost a my se tak budeme moci stát Vašimi "dvorními květináři".

Naše pestrá nabídka květin, poskytované služby a nízké ceny nám již od začátku existence otevřely dveře k dnes již pravidelným zákazníkům z řad renomovaných společností, restaurací, hotelů a jednotlivců. S tím současně rostou nejen naše řady, ale i chuť nabízet krásu květin i všem ostatním.

Je velice jednoduché a výhodné si u nás objednat květiny online nebo telefonicky (257 311 799). Můžete nás též navštívit osobně v našem květinovém studiu. Při objednávání kontaktujete jen jednu společnost. Nejsme členem žádného květinového řetězce, čímž eliminujeme placení provizí a tím můžeme nabídnout více květin za méně peněz. Fakt, že jsme nezávislá společnost Vám též zaručí nabídku květin té nejvyšší kvality. 

Plánujete slavnostní událost? Již 7 let poskytujeme naše služby na míru řadě známých společností, restaurací a hotelů, zajišťujeme svatební výzdobu apod.

Pokud někdy nebudete plně spokojeni s našimi službami, prosím dejte nám to vědět, abychom vše mohli napravit a ponaučit se. Jsme tu, abychom Vám pomáhali a máme team floristů, kteří vždy udělají vše k Vaší plné spokojenosti.

http://www.kvetiny-kytice.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO