Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Provádíme komplexní servis v oblasti správy nemovitostí

25. 02 2011 | Společnost AH Consult servis se specializuje na správu nemovitostí pro společenství vlastníků jednotek a na účetnictví. V oblasti správy nemovitostí společnost poskytuje rozsáhlý profesionální servis v oblasti právní, provozní, ekonomické, účetní i technické. Snažíme se co nejvíce vycházet vstříc individuálním představám klientů.

„Naším cílem je dlouhodobá, oboustranně důvěrou naplněná práce pro klienty. Chápeme potřeby klientů a hledáme pro ně optimální řešení. Navrhujeme řešení pro minimalizaci energetických i ekonomických vstupů ze strany vlastníků nemovitostí. Hlavním krédem při dosahování těchto cílů je především slušnost, otevřenost a transparentnost všech našich činností“.

V oboru účetnictví a daní působí naše firma od roku 1991. Služby poskytujeme na základě živnostenského oprávnění pro činnost účetních poradců, vedení účetnictví a vedení daňové evidence.

Máme dlouholeté praktické zkušenosti s vedením komplexní ekonomické agendy - účetnictví, daní a mezd pro podnikatelské subjekty z různých oborů činností: obchodní činnost včetně zahraničního obchodu, finanční leasing, stavebnictví, hostinská činnost vedení provozu hotelů hostinských zařízení a ubytovací služby, pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor a další služby.

Našimi klienty jsou menší až středně velké firmy: akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným, společenství vlastníků jednotek, živnostníci a další fyzické osoby.

Během naší praxe jsme úspěšně prošli mnoha kontrolami ze strany finančních úřadů, správy sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťoven. Žádná z těchto kontrol neshledala na naší práci chyby nebo nedostatky, které by vedly k finančním postihům našich klientů. Rovněž povinný audit u akciové společnosti byl vždy s výrokem „bez výhrad“.

Naše odborné znalosti udržujeme na aktuální úrovni studiem odborného tisku včetně informací na internetu a pravidelným sledováním legislativních změn. Dobře se orientujeme v právních předpisech souvisejících s podnikáním, zejména v daňových a účetních předpisech, obchodním, živnostenském a občanském právu.

Služby poskytujeme externě na základě podrobné smlouvy s jasně stanovenými oboustrannými právy a povinnostmi.

http://www.ahconsultservis.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO