Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zveme na zdobení perníčků

8. 12 2011 | Nejpozději do 10. prosince se můžete přihlásit v komořanském Mateřském centru Komůrka na společné zdobení vánočních perníčků. To proběhne 18. prosince v prostorách Restaurace Orion v ul. K Nouzovu 2181/1 v době od 10.00 do 11.30 hod. Materiál i pomůcky ke zdobení budou zajištěny, nebo si můžete přinést vlastní.

Nejpozději do 10. prosince se můžete přihlásit v komořanském Mateřském centru Komůrka na společné zdobení vánočních perníčků. To proběhne 18. prosince v prostorách Restaurace Orion v ul. K Nouzovu 2181/1 v době od 10.00 do 11.30 hod. Materiál i pomůcky ke zdobení budou zajištěny, nebo si můžete přinést vlastní.
 
Pokud maminky přijdou i s dětmi, dětský koutek bude připraven, ale bez hlídání. Větší děti dostanou nádobíčko a budou si perníčky zdobit sami. Každá účastnice si uhradí použitý materiál, zdobící pytlíčky a občerstvení. Vzhledem k tomu, že kapacita prostor je omezená, je nutné poslat přihlášku na e-mail: komurka12@email.cz, aby vedoucí mateřského centra Dádina Friedlová mohla zajistit dostatek materiálu.
 

www.praha12.cz 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO