Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Zárubovka na Nově

26. 06 2010 | Konec školního roku měli žáci ze ZŠ Zárubova pořádně nabitý. Kromě běžné výuky, uspořádání školní akademie a finále Novinářského kalamáře v házené stačili ještě 2. června navštívit studia televize Nova. Ze zprávy Kristýny Pěnčíkové ze VII. A jsme vyčetli, že na žáky u vchodu čekali moderátoři Snídaně s Novou Iva Kořínková a Aleš Lehký, kteří jim pak ukázali celý objekt televize.

Konec školního roku měli žáci ze ZŠ Zárubova pořádně nabitý. Kromě běžné výuky, uspořádání školní akademie a finále Novinářského kalamáře v házené stačili ještě 2. června navštívit studia televize Nova.

Ze zprávy Kristýny Pěnčíkové ze VII. A jsme vyčetli, že na žáky u vchodu čekali moderátoři Snídaně s Novou Iva Kořínková a Aleš Lehký, kteří jim pak ukázali celý objekt televize. Celou dobu je provázel kameraman, který děti natáčel do pořadu Volejte Novu. Děti nejvíc zaujalo studio, kde se točí Snídaně s Novou, televizní noviny a magazín Víkend, v němž si některé zkusily číst zprávy. Moderátoři jim také prozradili, jak se točí jednotlivé pořady a jak to v televizi chodí. V maskérně a kostymérně se líbilo hlavně dívkám. Nechaly si vysvětlit, proč před kameru musí jít všichni nalíčení a podívaly se, kde má každý moderátor uloženo své oblečení. Kostymérka jim také předvedla počítačový program uchovávající fota moderátorů, aby se vědělo, co měli ten který den na sobě, aby se oděv příliš často neopakoval. Spokojení s návštěvou i úlovky autogramů od televizních moderátorů žáci zamířili zpátky do školy. Ale klidně by prý šli ještě jednou!

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO