Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Zapomenutá místa Prahy

19. 04 2011 | Městská část Praha12 ve spolupráci s Pražskou informační službou a za podpory Magistrátu hlavního města Prahy vytvořila jedinečnou soutěž pro Pražany s názvem Zapomenutá místa Prahy, kterou vyhlásí 10. května 2011.

"Praha není pouze Karlův most nebo Vyšehrad. Zapomenutými místy chceme zahraničním i tuzemským návštěvníkům nabídnout nové, atraktivní lokality po celé Praze. Posílit tak turistický ruch a tím podpořit podnikatele i kulturní život v městských částech," řekla ředitelka Pražské informační služby Ing. Lucie Ramnebornová.

Praha má spoustu pozoruhodných zákoutí a památek s nevšední minulostí, např. keltský menhir, sochu s veslem přímo na Hradčanském náměstí nebo zasypaný bazén pod Barrandovskými terasami. Pokud máte ve svém okolí také takto zajímavá místa či památky, které jsou nedílnou součástí pražské historie či vaší městské části, pošlete nám jejich fotografie s krátkým popisem a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny.

Své tipy již můžete zasílat poštou na adresu Pražské informační služby (Arbesovo náměstí 70/4, 150 00 Praha 5), přinést osobně na některé z Turistických informačních center PIS nebo poslat elektronicky na e-mail tourinfo@pis.cz. Na stránkách www.zapomenutamistaprahy.cz/ můžete najít inspiraci a veškeré informace k soutěži. Výherci budou vylosováni 1. září 2011.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO