Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zábavný program pro děti - Skok do prázdnin

25. 05 2011 | Na oslavu svátku dětí připravila Praha 12 ve spolupráci s kolektivem mladých hasičů z Cholupic zábavný program. Má sympatický název Skok do prázdnin a uskuteční se na parkovišti u Sofijského nám. 2. června 2011.

Dopolední blok od 9.30 do 11.00 hod. je určen především pro mateřské a základní školy, aby se děti mohly vydovádět ve skákacím hradu nebo na trampolíně a zasoutěžit si s ostatními vrstevníky. Také odpoledne od 15.30 do 18.00 hod. budou po celé ploše parkoviště rozeseta stanoviště hasičů, kteří přichystali soutěže v hasičském běhu, lovu rybiček, hodu na cíl a jiné zkoušky obratnosti o hezké věcné ceny i sladkosti. Kdo bude chtít, může si prohlédnout závodní trucky a nejmodernější hasičskou techniku - Tatru 815 a cisternovou automobilovou stříkačku MAN. Zaujme určitě i historická stříkačka "koňka".

Městská policie připravila ukázky zajímavé činnosti pyrotechnika a služební vůz. Můžete také obdivovat králíky nebo se poradit s jejich chovateli, jak pečovat o domácí zvířátka. Cyklosport Tarant pro malé návštěvníky přichystal improvizovanou cyklistickou stezku a na krytém pódiu v horní části parkoviště se zábavný program ke Dni dětí vystřídá s pohádkovým představením.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO