Veletrh World Of Beauty & Spa – Podzim 2012 - SOUTĚŽ

Ve dnech 7. a 8. 9. 2012 bude probíhat tradiční 14. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha - Letňany. 

Veletrh provází opět bohatý program, který je již léta v centru zájmu návštěvníků.

Podzimní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA doprovází Česká mistrovská soutěž v make-upu (představí Šarm tanečního parketu) a Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail designu s postupem na prestižní soutěž v Düsseldorfu 2013, největší soutěž napříč kadeřnickým světem „life“ na podiu INPSIRACE 2013 o stotisíc korun českých, soutěž v péči o nohy, juniorské soutěže v designu, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.  Kdo chce být „in“ nenechá si ujít trendy značek Estée Lauder (by Pavel Bauer), Artdeco, Arabesque nebo např. „stage air make-up, moderní prodlužování vlasů nebo řas či naopak depilační programy. Jednotlivá představení prolínají značkové módní přehlídky.  
 
Dále je možné navštívit odborný salónek, ve kterém se můžete i něčemu přiučit. Odborný program je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Těchto přednášek a ukázek se účastní mnoho desítek návštěvníků.
 
Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.worldofbeauty.cz .
 
Co můžete vyhrát?
 
1. cena – dárkový kosmetický balíček od Manufaktury + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
2. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
3. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
 
Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 7. – 8. 9. 2012
 
Otázka č. 1 :
 
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. – 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále 3. ročníku oblíbené soutěže napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2013. Na jaké téma budou tentokráte soutěžící tvořit?
 
a) RED BOB
b) LOLITA
c) KONTRASTY
 
Otázka č. 2 :
 
Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail Designu, jehož finále se uskuteční při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. – 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se bude konat v který den?
 
a) 7. září 2012
b) 8. září 2012
c) oba dva dny 
 
Otázka č. 3:
 
Jakou z uvedených soutěží (finále) NEuvidíte na podzimním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. – 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
 
a) Creative Image Team
b) Inspirace 2013
c) Nejkrásnější nohy
 
Otázka č. 4:
 
Jak se jmenuje přední český/á vizážista/vizážistka, který/á představí mistrovskou a pohárovou soutěž Creative Image Team na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. – 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
 
a) Štěpánka Podroužková
b) Pavel Bauer 
c) Eva Skořepová
 
Otázka č. 5:
 
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 7. - 8. 9. 2012 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany se bude vyhlášen další ročník oblíbené soutěže FOTOMAKEUP 2013. Na jaké téma budou tentokrát soutěžící tvořit?
Budou tvořit na téma:
 
a) Karneval v Rio de Janeiro
b) Fantom opery
c) Benátská noc
 
Správné odpovědi zasílejte na redakce@denikyonline.cz nejpozději do 15. 7. 2012.