Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Učte se tenis od malička

12. 03 2012 | Pro celkovou tělesnou kondici je vhodnou sportovní aktivitou tenis. Lze ho hrát od útlého dětství do vysokého věku - jen se ho řádně naučit. Tenisová akademie LTC Modřany 2005 přijímá v březnu a dubnu nové žáky ve věku 4-8 let. Zastřešuje ji stejnojmenný tenisový klub sídlící v Modřanech u bývalého cukrovaru.

Tenisová akademie patří k nejúspěšnějším tenisovým školám v celé republice a mnoho z jejích absolventů nastupuje k soutěžním utkáním klubu LTC Modřany 2005, který hraje nejvyšší pražské a celorepublikové soutěže. Tenisovou akademii je možné si nejprve nezávazně vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda bude Vaše dítě pokračovat. Více informací naleznete na www.ltc2005.cz nebo kontaktujte trenérku Tenisové akademie Hanu Césarovou na telefonu 606 350 004.

Nábor nových zájemců o tenis pořádá také Tenisový klub Spartaku Modřany. Nabízí individuální tenisovou výuku s trenérkou pro dospělé i děti a dětskou školičku. Klub má k dispozici čtyři vlastní antukové dvorce u hodkovičského lesa v Kabeláčově ul. 262/4 a moderní sociální zázemí s kuchyňkou a občerstvením ve vloni rekonstruované komfortní klubovně. Klub nabízí pronájem dvorců za velmi výhodných cenových podmínek, zejména v dopoledních hodinách. V letošním jubilejním roce se každý měsíc uskuteční otevřené turnaje ve čtyřhře seniorů. Informace na www.tenis-praha-modrany.cz; e-mail: tenismodrany@seznam.cz; tel.: 241 762 811 nebo 739 186 427.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO