Tipy na sety zahradního nábytku

S blížím se jarem a probouzející přírodou přichází čas zvelebování a zařizování zahrady. Kromě práce nabízí zahrada i odpočinek, které zpříjemní vhodně zvolený zahradní nábytek.   

Set zahradního nábytku HECHT Sofia 
Kombinovaný set šesti stohovatelných židlí a stolu z hliníkových profilů s komaxitovou povrchovou úpravou a stolem s tvrzeným sklem. Vhodné pro použití v interiéru, exteriéru i ve vlhkém prostředí. Židle z pevného výpletu ve spojení s hliníkovými profily jsou vysoce odolné proti vlhkosti a mají nízkou hmotnost. Deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla. K dostání za 6 590 Kč na www.hecht.cz.  

Set zahradního nábytku HECHT Leader 
Luxusní kombinovaný set šesti polohovatelných křesel a jednoho stolu z tvrdého dřeva akácie se stane příjemným místem k posezení i elegantním doplňkem každé zahrady. Použité kvalitní tvrdé dřevo zaručuje odolnost i dlouhou životnost nábytku. Díky přirozeným barevným odchylkám dřeva je navíc každý kus ve své podstatě originál. Křesla jsou polohovatelná, aby splnila nároky každého uživatele, a pro úsporu místa při skladování se dají složit. Stůl je možné dle potřeby roztáhnout na délku 150 nebo 200 cm. K dostání za 12 790 Kč na www.hecht.cz