Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Svatováclavské farmářské slavnosti

23. 09 2011 | Městská část Praha 12 ve spolupráci s agenturou Mág pořádá Svatováclavské farmářské slavnosti. Akce bude probíhat ve dnech 27. až 30. září 2011 na Sofijském náměstí v Modřanech.

V úterý 27. září začnou od časného rána najíždět farmáři a řemeslníci. Účast přislíbili i řemeslníci z Polska, ti oživí bohatou nabídku, mezi kterou by měly například být středověká pekárna žitných placek, řezba jmen a různých motivů na místě, historické mapy, keramici nebo fakír s hady. Přijet by také měli šperkaři s jantary. Zapomenout nesmíme ani na naše kvalitní výrobky, jakými jsou med, medovina, proutěné zboží či burčák.

Ve středu 28. září začíná od 9.00 hodin stánkový prodej a ve 14.00 hodin kulturní program srazem koníků a průvodu na Obchodním náměstí u Alberta. O půl hodiny později průvod vyjde a směřuje na Sofijské náměstí, kde bude program pokračovat vystoupením šermířů a šermířek, fakíra, který návštěvníkům umožní se vyfotit s hady. Připraveny jsou i různé soutěže a kouzla z Elfího království. Pro děti budou navíc připraveny dílničky batikování triček. Závěr by měl zpestřit i malý ohňostroj.

Slavnosti pokračují i ve čtvrtek 30. září, které opět ovládnou prodejci a řemeslníci.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO