Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Sponzorské kalendáře pomáhají dětem

22. 08 2011 | Nadace Naše dítě vydává další originální sponzorský kalendář, nyní pro rok 2012. Tentokrát v něm představuje tvorbu současných českých výtvarnic Ivany Barazi, Merlin Jahodové, Jarmily Králové a Táni Macholdové.

Kalendář je určen jednotlivcům a především společnostem a organizacím, které chtějí pomoci ohroženým dětem a prezentovat se tak jako sponzor Nadace. Kalendář mohou využít jako firemní prezentaci, jako dárek pro obchodní partnery, zaměstnance a přátele. Výtěžek z  prodeje kalendáře bude použit na podporu projektů a aktivit Nadace, která už téměř 18 let pomáhá týraným, zneužívaným, zanedbávaným, handicapovaným, opuštěným a jinak ohroženým dětem.

Jen v uplynulém roce díky finančním darům přes 11 milionů korun pomohla Nadace Naše dítě desítkám rodin s dětmi v těžkých životních situacích a řadě organizací, které se starají o děti handicapované a ohrožené. Více než 600 tisíc korun tak například putovalo do Fondu ohrožených dětí a 650 tisíc korun na pomoc dennímu stacionáři AKORD pro těžce postižené děti. Jedním milionem korun Nadace podpořila provoz celostátní Linky bezpečí, jejíž je zakladatelkou. Nadace Naše dítě provozuje internetovou horkou linku INTERNET HOTLINE pro boj s dětskou pornografií na internetu. Stovkám občanů pomáhá v oblasti právní ochrany bezplatná Linka právní pomoci Nadace. Osvětová kampaň Stop násilí na dětech je zaměřena proti týrání dětí. Skvělý ohlas má také kampaň Pozitivní rodičovství, podpořená spoluprací s řadou dětských psychologů a dalších odborníků.

Projekt sponzorských kalendářů pro Nadaci Naše dítě zajišťuje již osmým rokem komunikační agentura B.I.G. Prague, dlouholetý partner a sponzor Nadace. Kalendář si můžete prohlédnout a objednat do 10. října 2011 na adrese: www.big-prague.cz nebo www.nasedite.cz, případně volejte na: 234 065 130.

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO