Společnost Accenture vytvořila inovační centrum pro platformu Salesforce

Společnost Accenture uvádí do života inteligentní řešení pro klienty, kteří využívají technologie Salesforce. Vytvořila pro ně inovační centrum se sídlem v kalifornském San Franciscu. Accenture Innovation Center for Salesforce se zaměřuje na vizualizace a interaktivní ukázky napříč sektory a ukazuje, jak se dají technologie Salesforce používat inovativním způsobem; tak, aby zlepšily zkušenosti koncových uživatelů, zajišťovaly sběr dat prostřednictvím unikátních operací a přinášely zákazníkům nové hodnoty.

„Naše inovační centrum pro Salesforce v San Franciscu představuje to, co umíme nejlépe: vize do budoucna a vytváření převratných inteligentních řešení, která našim klientům pomáhají transformovat jejich podnikání zcela novými způsoby,“ uvedl Saideep Raj, ředitel sekce Cloud First Applications v Accenture. „Stavíme na našem dlouhodobém partnerství se Salesforce a zaměstnancích se zkušenostmi s jejich technologiemi. Jsme nadšeni, že můžeme uvádět v život disruptivní projekty, které pomáhají našim klientům digitálně transformovat jejich byznys.“

Inovační centrum Accenture pro Salesforce nabízí zkušenosti s technologiemi jako jsou servisní boti nebo praktické ukázky virtuální reality a Einstein AI – software platformy Salesforce. V globální síti inovačních center Accenture, tzv. Innovation Hubs, vznikají stále nová inteligentní řešení.

Simon Mulcahy, hlavní manažer pro inovace v Salesforce dodává: „Accenture nastavuje se svým inovačním centrem Salesforce laťku vysoko a ukazuje nám, jak se dají na této platformě vyvíjet opravdu inovativní zážitky. Accenture je náš nejlepší obchodní partner, který řídí některé z našich velkých převratných projektů. Je skvělé, že můžeme pozorovat uskutečňování jejich úspěšných vizí v oblasti zákaznických zkušeností tak poutavým a zajímavým způsobem.“

Zřízení inovačního centra pro Salesforce je součástí širšího spektra aktivit společnosti Accenture, jejichž cílem je integrovat inovativní technologie, nápady a řešení, jež ovlivňují obchodní výsledky a jsou podporou platformy Salesforce. Společnost Accenture byla jednou z prvních globálních společností, které vytvořily strategickou alianci se Salesforce  a nadále posiluje svou pozici hlavního partnera. Accenture je lídrem ekosystému Salesforce, jeho činnost sahá od vývoje a zavedení téměř 20 nových řešení na trh až po školení pracovních sil. Společnost Accenture zaměstnává více než 11 000 Salesforce expertů a investovala v posledních letech již do sedmi akvizic spojených s touto platformou.

Více informací o Accenture a Salesforce najdete na www.accenture.com/salesforce .