Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Soutěž mateřských a základních škol o nejlepší internetové stránky

29. 03 2011 | V souvislosti s celostátně probíhající kampaní Březen – měsíc Internetu vyhlásila 17. března městská část Praha 12 „Soutěž o nejlepší internetovou stránku žáků a učitelů základních a mateřských škol z Prahy 12.“ Soutěž je určena žákům a učitelům škol, u kterých je Praha 12 zřizovatelem.

„Chceme podpořit rozvoj tvorby a aktualizace webových stránek našich škol. Současně nám jde o to, aby byl Internet v ještě větší míře vnímán jako důležitý prvek moderní komunikační technologie pro potřeby žáků, rodičů a široké občanské veřejnosti,“ vysvětluje důvody vyhlášení soutěže místostarostka Prahy pro informatiku Eva Tylová.

Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: Kategorie A - www stránky základních škol a nejlepší elektronická služba; Kategorie B – www stránky mateřských škol a nejlepší elektronická služba.

Každá z uvedených kategorií se hodnotí samostatně. Škola přihlašuje jedny oficiální www stránky. Školy se mohou do soutěže průběžně hlásit až do 15. dubna, kdy je uzávěrka soutěže. Přihlášené internetové stránky či elektronické služby následně ve dnech 18. a 19. dubna posoudí odborná porota.

Oficiální výsledky budou slavnostně vyhlášeny na modřanské radnici, kde zároveň vítězové obdrží od představitelů městské části zajímavé ceny, například laserové či inkoustové tiskárny nebo lístky do modřanského biografu. Celá soutěž se koná pod záštitou starosty Prahy 12 Františka Adámka a místostarostky pro školství Jany Knoblochové.

Jednotlivé školní internetové stránky bude moci prostřednictvím oficiálního webu městské části http://www.praha12.cz hodnotit i široká veřejnost a to formou ankety nazvané „Dejte svůj hlas pro nejlepší webovou stránku školy v naší městské části.“

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO