Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Slavnostní předávání vysvědčení

1. 02 2012 | Konec měsíce ledna, termín, kdy děti školou povinné dostávají pololetní vysvědčení. Je to událost o to významnější, jedná-li se o první vysvědčení v životě. V základní škole Rakovského tento akt pojali slavnostněji a při předávání vysvědčení prvňáčkům byli přítomni nejen pedagogové, ale i rodiče a zástupci radnice.

Starosta Prahy 12 František Adámek a místostarostka Jana Knoblochová předávali malým školákům pamětní list, keramickou medaili a malý dárek - pokladničku v podobě prasátka, která udělala dětem obrovskou radost. Teď si už můžou spořit a mít svoje vlastní úspory, třeba na ... 

Pan starosta rovněž předal každé první třídě symbolicky jeden netbook. Budou ho mít k dispozici všichni prvňáčci. Škola tuto pomůcku mohla opatřit díky vydatné finanční pomoci rodičů a MČ Prahy 12.

V ZŠ Rakovského je v tomto školním roce 38 prvňáčků, z nichž 3 jsou ve třídě Montessori (třídní učitelka Alena Patková) a 35 zbývajících dětí je rozděleno do dvou kalsických tříd (1. A.: tř. uč. Mgr. Jana Nováková, 1. B: tř. uč. Blanka Brožková).

www.praha12.cz 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO