Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Rekreace pro seniory

15. 02 2011 | I senioři rádi vyrazí v létě za hranice všedních dnů, jak se s oblibou říká. Vždyť ozdravný pobyt v lázních či dovolená strávená tuzemském nebo zahraničním letovisku dodá energii na celý rok.

Vzhledem k tomu, že se starší spoluobčané často neorientují v nabídce cestovních kanceláří a nedokážou si dovolenou sami vybrat, již několikátý rok jim s tím pomáhají Sociální služby městské části Praha 12. Letos vybraly pro seniory lázeňské pobyty a rekreace v Čechách a na Slovensku i letní dovolenou v přímořské destinaci.

První termín se plánuje již od 4. do 11. června, a to ve slovenských lázních Piešťany se šesti procedurami v ceně 190 eur za pobyt. Tisícovku je třeba připočítat ještě na dopravu. Do Chorvatska v termínu od 24. června do 3. července zamíří ti, kterým prospívá moře. Cena rekreace v Biogradu na Moru s polopenzí činí 7500 korun. Na přelomu července a srpna - 30. 7. až 6. 8. - je v nabídce Česká Kamenice s polopenzí v celkové ceně 4100 korun. Od 4. do 12. září se mohou senioři vypravit do Lučan. Pobyt s plnou penzí přijde na pouhých 3600 Kč.

Bližší informace podá Marie Mikliczová na tel.: 241 713 575, u níž již lze podávat závazné přihlášky jak na jednotlivé zájezdy, tak do Klubů dříve narozených, které rády přivítají nové členy.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO