Právě se nacházíte:

QR Karlínský masopust 2021

Karlínské Spektrum a městská část Praha 8 připravila pro veřejnost trochu jiný masopust neboli Karlibeňskou masopustní pátračku.

Kdykoliv od 1. února do 16. února 2021 na trase mezi Libeňským zámečkem (viz. fotografie) a Karlínským náměstím na hráče bude čekat 18 stanovišť. K úspěšnému absolvování hry je potřeba chytrý telefon a data na přečtení QR kódů. Začít se může u libovolného bodu.

Odměnu po splnění 7 či 14 stanovišť si hráč může vyzvednout na recepci v Karlínském Spektru nebo na Libeňském zámečku každý všední den od 10 do 18 hodin, případně si předání domluvit emailem na michal.svarc@praha8.cz.

V sobotu 6. 2. 2021 se doporučuje na trasu vyrazit v maskách a kostýmech. Je pravděpodobné, že po cestě hráči potkají další masopustní postavy a bude je též čekat překvapení. Zároveň odměnu získávají hráči, kteří zašlou svou fotografii v masopustní masce při plnění úkolů během hry. Fotografii mohou zaslat též na michal.svarc@praha8.cz s uvedením svého kontaktu a souhlasem se zveřejněním zaslané fotografie.

Akce je zdarma. Další informace na Facebooku https://www.facebook.com/events/121224019776398