Projekt Palmovka Open Park se blíží ke kolaudaci první budovy. Nově je otevřen také showroom.

Developerská společnost Metrostav Development, a.s. výrazně pokročila se stavbou projektu Palmovka Open Park. Projekt nedaleko stanice metra Palmovka, jehož srdcem je unikátní revitalizovaná tovární hala původní strojírny Horák a Hlava, se v červnu dočká kolaudace prvních budov. Na konci března navíc Metrostav Development otevřel pro všechny potenciální nájemce a další zájemce o informace o projektu a lokalitě zbrusu nový showroom.  

Metrostav Development tak podle plánů pokračuje ve stavbě svého vlajkového administrativního projektu, jehož cílem je rozvoj lukrativního okolí stanice metra Palmovka. To by se brzy mělo stát podobně rušným a vyhledávaným administrativním centrem jako je nyní Anděl. Okolí Palmovky profituje ze strategicky výhodné polohy, díky které se stává klíčovou lokalitou a dalším významným komerčním a rezidenčním centrem v Praze. Jedná se o výborně dostupnou část města v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra i napojením na Pražský okruh. 

„I přes to, že část zimy teploty klesaly pod minus deset stupňů celsia, pokračujeme ve stavbě podle plánu. V červnu budeme kolaudovat první budovy projektu a v průběhu letních měsíců pak budou dokončeny další části. Od začátku léta v nich tak budeme moci přivítat první nájemce,“ prozrazuje Petr Štyler, ředitel developmentu společnosti Metrostav Development.

V současné době potvrzuje developer obsazenost celého projektu Palmovka Open Park téměř 60 %. O pronájmu dalších prostor zároveň intenzivně jedná s dalšími zájemci.  

Před pár dny byl také přímo v objektu Palmovka Open Park 4 otevřen nový showroom, kde se mohou potenciální nájemci a další veřejnost informovat o podrobnostech týkajících se celého projektu, podrobnostech pronájmu a informacích týkajících se této lokality. 

Palmovka Open Park navazuje na již realizované a stoprocentně obsazené projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2. Palmovka Open Park nabízí 25 500 m2 pronajímatelných ploch v budovách Palmovka Open Park 3, Palmovka Open Park 4 a také v unikátní budově Palmovka Open Park O, revitalizované tovární hale původní strojírny Horák a Hlava, která je technickou kulturní památkou. 

Palmovka Open Park nabízí prostor pro kanceláře s vysokými nároky na pracovní prostředí a životní styl. Projekt nabízí nájemcům flexibilní a efektivně využitelné prostory s možností kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami. Všem nájemcům budov POP 3 a POP 4 budou k dispozici prostorné střešní terasy se zelení a krásným výhledem na Pražský hrad, které budou moci zaměstnanci využívat k neformálním jednáním či relaxaci. Patřičný komfort nájemcům zajistí použití materiálů vysokého standardu, stejně tak využití moderních technologii s dopadem na úsporný provoz budovy. Projekt aspiruje na certifikaci BREEAM EXCELLENT, v rámci které musí budovy splňovat přísná kritéria s důrazem na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí. 

Autorem architektonického návrhu je ateliér Aulík Fišer architekti, generálním dodavatelem Metrostav a.s.

Další informace jsou k dispozici na:
http://www.palmovkaopenpark.cz/