Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Proběhl Lesní běh na Kamíku

14. 04 2011 | Ve čtvrtek 7. dubna uspořádaly Dům dětí a mládeže Modřany a ZŠ a MŠ Angel přípravný závod na Indiánskou stezku, jejíž pražské kolo se kvapem blíží. Na start Lesního běhu na Kamýku se dostavilo 121 dětí ze tří modřanských základních škol.

Na rozdíl od náročného závodu Indiánská stezka, jejíž součástí je také plnění doplňkových praktických, sportovních a vědomostních úkolů, se závod kamýckým lesem omezil na poznávání přírody a běh. Lesní běh byl rovněž omezen na děti I. stupně základních škol. Prvňáčci nezávodili, z druhých tříd bylo nejlepší dívčí družstvo ZŠ a MŠ Smolkova, třeťáky - kluky nejlépe připravili v ZŠ a MŠ Angel, ze čtvrtých ročníků nejrychleji zaběhly dívky ze ZŠ prof. Švejcara a smíšené družstvo z této školy obsadilo první příčku mezi pátými třídami prvního stupně.

Kdo by měl zájem přihlásit se do závodu Indiánská stezka, které se uskuteční 11. května od 8.30 hod. v Modřanské rokli, může se přihlásit v DDM Modřany. Nejlépe rovnou u ředitele pražského kola IS Mgr. Petra Kopala na e-mailu p.kopal@ddmmodrany.cz nebo na tel.: 603 975 630. Podrobný popis závodu Indiánská stezka, propozice a další informace zájemci najdou na webových stránkách spolupořadatele ZŠ Meteorologická www.zsmeteo.cz.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO