Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Pozvánka na akce ve dvoře – jaro 2011

25. 03 2011 | Blíží se teplé jarní měsíce a pro veřejnost jsou opět přichystané akce ve dvoře KULTURNÍHO CENTRA „12“ u pobočky v Pertoldově ulici.

Ve středu 27.dubna mezi 16.30 – 18 hod. zveme všechny malé čaroděje a čarodějky do čarodějnické jeskyně, „Čarodějnickou show“ plnou písniček a soutěží z čarodějnického prostředí připravuje divadélko MRAK.

Dále vás čeká ve středu 18. května v 17 hod. pohádkový muzikál divadla MAZEC pro děti i dospělé s názvem „Normální je nekouřit“.

Na středu 1.června. od 16 do 19 hod. je pro vás připraven Dětský den s divadlem MAZEC, tentokráte s názvem „ Mazáci a Zobáci“, během celého odpoledne je pro děti připraveno malování na obličej a na závěr vystoupení dětí z šermířského a tanečního kroužku.   

„Taneční utkání“ proběhne 8.června od 17,30 – nastoupí proti sobě dva spřátelené taneční týmy Rebelky a Růžičky a hodnotit je bude nekompromisní porota.
Jarní akce završí „ Indiánská stezka“ – děti čekají indiánské hry a soutěži v Modřanské rokli, start i cíl je ve dvoře. Tato akce se koná ve spolupráci s dětským klubem ŠŤOVÍK.

Na všechny akce ve dvoře je vstupné dobrovolné.

Spojení: KC „12“, pobočka Pertoldova: bus 139, 253 do stanice Pavelkova. Telefon: 244 403 129, web: www.kc12.cz, mail. kc12@kc12.cz
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO