Partnerem soutěže Muž roku je opět značka Styx

Česká značka spodního prádla Styx je opět partnerem soutěže mužské krásy Muž roku. Během letošních castingů bylo vybráno 12 finalistů, kteří budou v létě bojovat o titul nejkrásnějšího muže České republiky a svá vypracovaná těla předvedou během soustředění i finálového večera v nejnovějších kolekcích spodního prádla značky Styx.

Do letošního ročníku Muže roku se podařilo vybrat mladé muže ve věku 19 až 33 let, kteří zaujmou a budou se líbit. Před finále, které proběhne na konci srpna, ještě soutěžící absolvují soustředění v pražské vile Lanna, kde nacvičí společnou choreografii, procvičí své dovednosti, nafotí kalendář a předvedou svá vysportovaná těla na módních přehlídkách ve spodním prádle.

O přehlídku ve spodním prádle nepřijdou diváci ani během finálového večera. „Jsme velmi rádi, že jsme již po několikáté partnery této české mužské soutěže krásy, která patří k jedinečným v České republice a díky které máme možnost znovu obléknout do spodního prádla nejhezčí muže u nás a s tím naplno předvést kvality pánského spodního prádla Styx,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky spodního prádla Styx, která patří k průkopnické značce designových trenýrek a boxerek u nás.

A proč jsou trenýrky a boxerky Styx mezi finalisty soutěže Muž roku tak oblíbené? Česká značka spodního prádla, kterou založili tehdejší spolužáci Adam Sýkora a Petr Vlasák, sází na kvalitní materiály a perfektní zpracování. Prádlo se vyrábí ze stoprocentní bavlny a nabízí jedinečný komfort, ať se právě procházíte po přehlídkovém mole nebo lenošíte na gauči u televize nebo u videoher. Charakteristickým kouskem jsou především perfektně padnoucí střihy trenýrek s všitou nebo vytkávanou pružnou gumou v pase.