Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

NOVINKA OKHE ONE 20 ŘEŠÍ OHŘEV VODY V MALÝCH PROSTORÁCH A REKREAČNÍCH OBJEKTECH

16. 08 2018 | Společnost DZ Dražice uvádí od září na trh nový elektrický ohřívač vody OKHE ONE 20, který je primárně určený k instalaci do menších prostor a rekreačních objektů – např. chat a chalup. Rozšiřuje tak svůj sortiment ohřívačů vody, který čítá již 380 typů a modifikací. Úzký plochý bojler OKHE ONE 20 dosahuje velmi úsporné energetické třídy A. Díky výkonnému topnému tělesu zajistí rychlý a bezpečný ohřev až 20 litrů vody potřebných k umytí rukou nebo nádobí.

DZ Dražice, největší český výrobce ohřívačů vody, inovuje svůj sortiment bojlerů určených k ohřevu vody v malých prostorách a rekreačních objektech. Nyní tak přichází na trh s novinkou OKHE ONE 20, která rozšiřuje řadu OKHE ONE 30-120 a charakterizuje ji moderní design a netradiční koncept nádoby pro rychlý ohřev. Je tak zajímavou alternativou k využití průtokového ohřívače vody, který ohřívá vodu pouze v okamžiku její spotřeby a neukládá ji do zásobníku k průběžnému dohřívání, nebo stávajících modelů maloobjemových bojlerů.

„Úzký plochý bojler OKHE ONE 20 dosahuje hloubky pouze 30 cm, a je tak určený k instalaci v malých prostorách, kam není možné umístit standardní bojler ani rozměrnější zástupce řady OKHE ONE (50-120). Díky vysokému elektrickému krytí IP44 ho lze navíc instalovat v blízkosti odběrných míst. Tato novinka se skládá z  topného tělesa o výkonu 2 kW, antikorozní vrstvy smaltu a polyuretanové izolační pěny s nadouvadly 4. generace. Dané součásti výrazně prodlužují její životnost a zaručují nízké tepelné ztráty a minimální provozní náklady,“ popisuje výhody nového maloobjemového ohřívače vody Lukáš Formánek, technický ředitel DZ Dražice, a dodává. „Díky specifickým vlastnostem nového ohřívače vody ho doporučujeme instalovat v rekreačních objektech, jakými jsou chaty nebo chalupy, nebo ho vkusně začlenit do kuchyňské linky. Tam však lze využít rovněž další produkt rozšiřující řadu dražických bojlerů – průtokový elektrický ohřívač vody HA-DR, který existuje ve dvou variantách – tlakový HA-DR T a beztlakový HA-DR, k němuž je však nutné dodat speciální směšovací baterii.“    

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO