Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nová hřiště pro nejmenší děti

14. 03 2012 | V letošním roce mohou děti z Prahy 12 ke svým hrám využívat další tři místa navíc. Přestože má městská část Praha 12 na svých sídlištích dostatek hřišť, kde si nejmenší mohou hrát, zůstalo několik míst, kde byli maminky a tatínkové nuceni se svými dětmi docházet daleko nebo přes nebezpečné ulice.

K takovým místům patří relativně odloučená oblast Cholupického vrchu, či ulice K Vystrkovu, kde probíhá v blízkosti výstavba. 

Proto se jim radnice po dohodě s nimi rozhodla vyjít vstříc. Formou ankety, která probíhala jak tištěnou podobou, tak na internetu, se většina občanů vyjádřila kladně pro stavbu nových dětských hřišť pro nejmenší děti. Radnice nechala vybudovat hřiště u lesa na Cholupickém vrchu, v sídlišti při ulici K Vystrkovu a u lesa na konci ulice Do Čtvrti.

Oplocení hřišť je naplánováno na letošní rok, jak informovala místostarostka Eva Tylová, která za radnici s maminkami o hřištích jednala. Herní prvky na stávajících hřištích byly opraveny a doplněny. Jedná se např. o dětská hřiště v ulicích Cílkova, Mařatkova, Mádrova, Mladenovova a Palmetová, která se rozrostla o další herní prvky. Větší hřiště by mělo vzniknout také v ulici Levského jako náhradu za zrušené, které již dosloužilo.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO