NEVŠEDNÍ DOPLNĚK, UDĚLÁ Z VÁS NEPŘEHLÉDNUTELNOU OSOBNOST PLESOVÉ SEZONY

Často a ráda se pohybujete ve společnosti a víte, jak moc záleží na každém jednom detailu vašeho dlouho pečlivě chystaného vzhledu. Vhodně zvolený drobný doplněk či šperk dokáže hotové zázraky. Dámské lahve do kabelky sice jsou uvnitř stále tou známou praktickou lahví na vodu, ale chytře vymyšlenou jako netuctový doplněk, který budete ráda nosit i k pracovnímu kostýmu či plesovým šatům.

Dá se něco udělat pro naše ženy, aby ve chvíli, kdy je zákeřně přepadne nečekaná žízeň, nevypadaly ve večerní róbě s pečlivě sladěnou značkovou kabelkou, ale lacinou PET lahví balené vody ze samoobsluhy v ruce, poněkud nedbale? S touto výzvou se rozhodli vypořádat návrháři značky SodaStream, která je specialistou na perlivou vodu a má tudíž k pití a pitnému režimu blízko.

Základem speciální řady dámských lahví do kabelky se stala praktická půllitrová lahev ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA látek, používaná jako nápojová lahev právě ve výrobnících perlivé vody zmíněné značky. Volba padla na lahev o objemu půl litru, protože je velikostně dostatečně malá, aby se pohodlně vešla do dámské kabelky či sportovního batůžku a přitom dostatečně velká, aby pojmula zásobu vody tak akorát na cestu do práce, za sportem či mezi přátele do společnosti.

Potisku zdobícího přední stranu dámské edice lahví se ujal český designér a přišel s čistým přírodním motivem smotaných stébel trávy, která ač nejsou v zelené barvě, připomenou vám alespoň na malou chvilku provoněnou letní louku kdesi uprostřed daleké přírody, přestože Vy sama budete právě sedět v kavárně či zasedačce uprostřed betonové městské zástavby.

Jak ale s volbou barvy, když každé oblečení si zaslouží něco jiného a ani Vy netoužíte ukazovat se pokaždé jen s tou stejnou lahví? Pro tento případ jsme vám zabalili do jedné společné sady lahve hned dvě. Jednu v čisté sněhově bílé barvě, druhou v osvědčené elegantní černi. Dvojici vhodně se doplňujících, dobře použitelných barev nenásilně zkombinujete s velkou škálou odstínů ve Vašem šatníku.

A až budete hledat téma hovoru, můžete se kamarádkám pokukujícím po Vašem nevšedním šatním doplňku skromně pochlubit, že i Vy maličko pomáháte chránit naši přírodu. Popisované dámské lahve do kabelky jsou totiž opakovaně použitelné. Což v praxi znamená, že během jejich používání namísto prázdných řečí o naší planetě aktivně chráníte své okolí před hromadami zbytečného plastového odpadu z jednorázových PET lahví balené vody. Navíc můžete obratem skončit s pitím vody dlouhé týdny skladované v plastu na regálech obchodů a každý den si z kohoutku natočíte svoji vodu vždy čerstvou i správně skladovanou v chladu a temnu vodovodního potrubí. A v některém z výrobníků perlivé vody si ji případně lehce vylepšíte podle sebe o bublinky dodávající příjemnou chuť. Nakonec můžeme přidat náš tajný tip na dochucení kouskem čerstvých malin či jahod, ale to už se dostáváme do kategorie pití, která se dá bezesporu označit slovem luxusní.

Doporučená maloobchodní cena 299,- Kč za balení 2 ks lahví.