Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Na Točné se konala Antonínská pouť

15. 06 2011 | Občanské sdružení Točná za podpory MČ Praha 12 uspořádala již druhou Antonínskou pouť, která se konala v sobotu 11. června na točenské návsi.

Pouť zahájila v 9 hodin bohoslužba slova u křížku, kterou sloužil páter Michael Špilar v ulici Ke Starému hřišti. Poté následoval průvod za doprovodu kapely na točenskou náves. Všechny příchozí zde uvítali Petr Křížek z OS Točná a starosta MČ Praha 12 František Adámek. Přítomni byli i zástupci starosty Jana Knoblochová, Marek Rejman a radní Ivana Kyliánová Matoušková.

Kromě dobrého pití a jídla z grilu i pece součástí akce byl také bohatý program pro malé i velké. Pro děti byl připraven skákací hrad,  soutěže, vypouštění balónků, divadelní představení, zlatokopecká horečka, kouzelník a další. Nechyběla ani různá taneční vystoupení od folklorních až po step, hudba k poslechu i tanci, vystoupení šermířů a další atrakce. V souboji Točenských „Sever proti Jihu“ došlo na měření sil nejen ve vědomostní soutěži, ale i v klání na veslicích u točenského rybníku. Celým dnem provázela skupina DD Combo O. Doležala.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO