Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Modřanský pohár se vydařil!

27. 06 2010 | Byly to krásné gymnastické závody. I pořadatelská TJ Pedagog Modřany si z Modřanského poháru odvezla vavříny a poděkování za perfektní organizaci. Všechny tyto holčičky zabojovaly a především jim patří poděkování za krásný závod od trenérky Hany Myšákové. K potěšení dětí i dospělých pozvání přijala místostarostka Hana Jandová, které se závod také moc líbil. A jak dopadla naše děvčátka? Podívejme se na informace trenérky:

Byly to krásné gymnastické závody. I pořadatelská TJ Pedagog Modřany si z Modřanského poháru odvezla vavříny a poděkování za perfektní organizaci.

Všechny tyto holčičky zabojovaly a především jim patří poděkování za krásný závod od trenérky Hany Myšákové. K potěšení dětí i dospělých pozvání přijala místostarostka Hana Jandová, které se závod také moc líbil. A jak dopadla naše děvčátka? Podívejme se na informace trenérky:

V kategorii nejmladších, ročník 2004, měla TJ Pedagog Modřany jedinou zástupkyni, protože horká favoritka na medailové umístění v této kategorii Olinka Řehořová si v pondělí těsně před závodem zlomila ruku. A to prosím na prolejzačce, ne v gymnastice... Druhé želízko v ohni Adélku Lukešovou připravil o bronz pád z lavičky.

Ročník 2003 - Kim Charvátová a její stříbro. A bohužel, jak už to ve sportech, kde rozhoduje lidský faktor bývá - Aničku Děmjaňukovou odsunul ze 3. místa.

Ročníky 2001 -2002 nejhoněji zastoupená kategorie, kde už šlo o "velkou gymnastiku" se salty. Medaili sice nepřinesla, ale 6. místo Lindy Barancové - Lukáčové je hezké umístění.

Ročník 1998 - jediná starší zástupkyně TJ Pedagog Zuzka Hoffmanová mimo závod předvedla kvalitní prostná. Dostala odměnu za celoroční práci. Poděkovat je však třeba i panu Běťákovi za provoz občerstvení, které v minulých letech trochu chybělo. A hlavně sponzorům ROCHE s.r.o., EMCO s.r.o., Ing. Jiřímu Fischerovi z modřanských potravin a paní Mikulecké - mamince dvou budoucích závodnic.

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO