Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Mlékomaty budou i v Praze 12

26. 07 2011 | Podle několika pražských městských částí i dalších míst, kde se osvědčily automaty na mléko, zřizuje svůj mlékomat i Praha 12. Jeho předností je čerstvé točené mléko dostupné nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jelikož se mléko do automatu zaváží každý den, mají občané stoprocentní jistotu, že mléko je opravdu čerstvé.

Podle rozhodnutí Rady městské části z 20. července bude mlékomat umístěn na Sofijském nám. v centru Modřan, při vstupu do pasáže Sofie. Instalovat se bude nejpozději do poloviny srpna.

„Jedná se o oboustranně výhodný vztah. Nabídneme občanům čerstvé a zdravé mléko a ještě z toho pro městskou část získáme prostředky z pronájmu,“ říká k tomu zástupce starosty Jan Marhoul. Místostarostka Eva Tylová k této věci dodává: „Mléko se bude do automatu zavážet z Jesenice u Prahy, z agrofarmy v Hodkovicích. Je to dobře, protože tím podporujeme podnikatele z blízkého okolí.“

Do Hodkovic se radní zajeli osobně podívat, aby se přesvědčili, v jakých podmínkách se mléko vyrábí. S potěšením konstatovali, že se kravičkám z jesenického velkochovu daří dobře.

„Moc mě těší, že se prvotní myšlenku automatu na mléko v Praze 12 podařilo dotáhnout do úspěšného konce a nakonec i zrealizovat,“ sdělil novinářům Ing. Jiří Flieger z Modřan, který zřízení automatu na mléko radnici navrhl.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO