Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Mladíci, kteří v tramvaji zbili muže, se přihlásili

27. 01 2012 | Policii se přihlásili dva mladíci, kteří v pondělí večer v Praze 8 napadli a zbili v tramvaji číslo 24 devětadvacetiletého muže. Přihlásila se také dívka, která je provázela. ČTK to dnes sdělila mluvčí pražských policistů Jana Rösslerová. Dívka a jeden z útočníků jsou mladiství, dalšímu je 18 let. Zatím nebyli obviněni, protože vyšetřovatelé čekají, až znalci posoudí, jak závažná zranění napadený utrpěl.

Útok se odehrál kolem 21:00, pachatelé si jako terč vybrali dřímajícího muže. "Mladíci nasadili kapuce, jeden z nich si dokonce kryl spodní část tváře rolákem a namířili si to přímo ke spícímu muži," uvedla mluvčí. Dvojice muže napadla a bila ho do hlavy, útok podle Rösslerové trval několik desítek vteřin. Když tramvaj zastavila ve stanici Okrouhlická, útočníci utekli ve směru stanice metra Kobylisy.

Policie ve čtvrtek požádala veřejnost o pomoc při pátrání a na svém webu zveřejnila záběry podezřelých mužů. "Kriminalisté velmi děkují veřejnosti za desítky poznatků k těmto osobám, které se v devadesáti procentech shodovaly," uvedla Rösslerová.

zdroj: ČTK

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO