Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Lekvi Group postaví ve Zruči nad Sázavou nové nákupní centrum

11. 05 2020 | Ve Zruči nad Sázavou vyroste do konce roku 2020 nové retailové centrum Zenexto realitní skupiny Lekvi Group a developerské společnosti Zenexto Holding. Jeho celkovou pronajímatelnou plochu 723 m2 si rozdělí diskontní prodejna Pepco a drogerie Teta, které tak rozšíří nákupní možnosti v tomto středočeském městě. Výstavba obchodního centra je již v plném proudu.

Developer postaví nové retailové centrum v původní městské zástavbě Zruče nad Sázavou (okres Kutná Hora) v ulici 1. máje, která slouží převážně ke komerčním účelům. Spolu s ním zde vznikne devatenáct nových parkovacích stání, jež by měla společně se stávajícími místy vytvořit dostatečnou parkovací kapacitu pro budoucí zákazníky centra.

„Po dokončení výstavby si v Zenextu zřídí prodejny diskont Pepco a drogerie Teta, které si pronajaly komerční prostory o velikosti 464 m2 a 259 m2. Nové obchody nabídnou rozsáhlý sortiment drogerie, kosmetiky, sezónní výzdoby domácnosti a dalšího spotřebního zboží. Věříme proto, že si velmi brzy najdou své spokojené zákazníky,“ konstatuje Andrej Levin, řídící partner společnosti Zenexto Holding.
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO