Krmiva Pučálka pomáhá útulku Voříškov

Je mnoho pejsků, kteří nemají domov. Jednou z organizací, která zvířatům v těžké situaci pomáhá, je i miniazyl Voříškov. Ten svépomocí vedou kamarádky Anežka Jedličková a Lenka Frková. Do pomoci pejskům z Voříškova se připojila  i česká společnost Krmiva Pučálka, která vybaví každého adoptovaného pejska startovacím balíčkem krmiva i doživotní slevou pro nové psí majitele.

Miniazyl Voříškov nemá žádné příjmy od města či obcí. Vše si hradí majitelky z vlastních kapes. Každá materiální či finanční pomoc je proto velmi vítaná. Voříškov je přechodným domovem pro psy, kteří čekají na nové majitele. Kromě adopce pejsků nebo finančních darů mohou zájemci pomoci i tím, že darují krmivo, protože kvalitní strava je pro zdravý život pejsků jedním z nejdůležitějších elementů.

Na stránkách Krmiva Pučálka  mohou lidé pořídit pro Voříškov pytel granulí Marp - za každé nakoupené krmivo pak Krmiva Pučálka automaticky přidá i druhý pytel zdarma.

„Jsme velmi rádi, že můžeme pomoci miniazylu Voříškov. Za lidmi z Voříškova je vidět obrovská práce a láska ke zvířatům. Jsme si jistí, že právě zde je pomoc velmi potřebná,“ říká Martin Pučálka z Krmiva Pučálka.

Na e-shopu mohou zájemci kromě nákupu granulí pejskům bez domova pořídit i pamlsky či konzervy s 50% slevou. Voříškov navíc od Krmiva Pučálka dostane pro každého adoptovaného pejska startovací balíček do nového domova a jeho nový majitel pak doživotní slevu na produkty.

Více informací na voriskov.cz a krmiva-pucalka.cz .