Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Jarní úklid přírody

23. 03 2011 | To nejmenší, co může každý sám udělat na podporu myšlenky Dne Země a pro životní prostředí, je uklidit přírodu ve svém okolí. Každá pomocná ruka bude vítána nejen při třech akcích pořádaných městskou částí, ale i na dalších brigádách, které v rámci mezinárodní kampaně Ukliďme svět koordinuje Český svaz ochránců přírody, ale i jiné zájmové organizace.

Akci v rámci kampaně Ukliďme svět pořádá 2. dubna od 9.00 hod. na oddechové louce v Komořanech zastupitelka Prahy 12 Ing. Hana Jandová (tel.: 602 358 789).

Občanské sdružení Točná zve dobrovolníky na jarní úklid, který se koná 9.  dubna.  Sraz je v 9.00 hod. na náměstí Antonína Pecáka. Nezapomeňte si s sebou vzít pracovní oděv a úklidové náčiní. Pro zúčastněné bude připravena odměna.

V pátek 15. dubna se bude celý den uklízet Modřanská rokle, a to pod záštitou ZO ČSOP Koniklec. Jeho předseda MUDr. Hynek Jebavý podá zájemcům informace na tel.: 777 156 537.

V úterý 19. dubna můžete přijít do lesoparku Kamýk na pomoc se sběrem odpadků v této lokalitě Prahy 12 členům dětského oddílu a klubu Mladých ochránců přírody Ostříži z Kamýku. Sraz je před hájenkou v 16.30 hod.

Na všechny úklidové akce si účastníci mají přinést vlastní pracovní rukavice.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO