Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Jak si správně vybrat dům

28. 07 2011 | Každý, kdo se rozhodne vyřešit svoje bydlení stavbou rodinného domu, nejprve hledá vhodný projekt. V podstatě může volit dvojí cestu – najít si architekta a začít s ním konzultovat svoje představy, nebo pátrat po hotovém projektu na internetu. A právě internetovou nabídku výrazně oživila společnost SOFTconsult spol. s r.o. novým projektem http://www.Virtualhouse.eu .

Virtualhouse.eu poskytuje služby budoucím stavebníkům s různou představou o realizaci své stavební investice. Individuální stavebník získá projekt pro stavební povolení podle vybrané stavební technologie a vlastní výstavbu rodinného domu může realizovat svépomocí, nebo s vybranou stavební firmou. Může si také zvolit i výstavbu celého domu na klíč. I proto je projekt, na první pohled, přehledně rozdělen do dvou částí. V první části nabídky jsou zařazeny projekty typových domů, které mají sjednocující znaky a jsou určeny pro investici do stavby rodinného domku v rozpětí od 1,5  do 3,0 mil. Kč. Tomuto cenovému rozpětí odpovídají potřebné velikosti parcel a to mezi 500 – 700 m2 u domků samostatně stojících a 200 – 400 m2 u domků řadových. Ve druhé části nabídky nalezneme dodávky rodinných domů na klíč dle vybraného projektu.
 
Projekt Virtualhouse.eu nabízí také spolupráci s obcemi a developery. Investorům typu obce je určena v nabídce pro kvalitní zástavbu ucelená řada rodinných domů. Lokality určené k zástavbě rodinnými domky jsou v souladu s územním plánem (v lepším případě podle navrženého urbanistického řešení) rozparcelovány s navrženým charakterem zástavby: solitéry, řadové domy, podlažnost a popřípadě určené typy střech. Takto jsou, v naprosté většině případů, vyčerpány určující podmínky pro zástavbu a v dané lokalitě se poté začne většinou nekoordinovaně rozvíjet zástavba z individuálně vybraných katalogových domků, nebo domků navržených různými architekty. Jedním z řešení, jak tomuto případu předejít, je zvolení dostatečně široké typové řady domů. Typová řada musí být rozvětvená natolik, aby pokryla požadavky na zástavbu území, na požadovaný typ zastřešení a požadované typy fasád. V neposlední řadě musí pokrýt různé potřeby a možnosti stavitelů. V tomto smyslu nabízí Virtualhouse.eu ucelenou typovou řadu domů, která je unikátní svou variabilitou a ekonomickým řešením.

www.virtualhouse.eu
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO