Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Informace o dopravních opatřeních během závodu Czech Bigman 2010

30. 06 2010 | V souvislosti s pořádáním mezinárodního závodu světové série World Triathlete v dlouhém triatlonu Czech Bigman 2010 v neděli 4. července 2010 dojde k některým dopravním omezením na komunikacích hl. m. Prahy. Akce je pořádána pod záštitou primátora hl. m. Prahy. Pro zajištění bezpečnosti provozu i závodníků je povolena uzavírka na trase cyklistické části závodu. Jedná se o uzavírku ulice Strakonické ve směru do centra v úseku hranice Prahy – přemostění do Malé Chuchle v době od 7.40 do 18.00 hodin.

V souvislosti s pořádáním mezinárodního závodu světové série World Triathlete v dlouhém triatlonu Czech Bigman 2010 v neděli 4. července 2010 dojde k některým dopravním omezením na komunikacích hl. m. Prahy. Akce je pořádána pod záštitou primátora hl. m. Prahy.

Pro zajištění bezpečnosti provozu i závodníků je povolena uzavírka na trase cyklistické části závodu. Jedná se o uzavírku ulice Strakonické ve směru do centra v úseku hranice Prahy – přemostění do Malé Chuchle v době od 7.40 do 18.00 hodin.

Pro příjezd do Radotína zůstane zachován pravý jízdní pruh v úseku K Přehradám – Lahovický most.

Objížďka je vedena přes Zbraslav po trase Na Baních, Elišky Přemyslovny, Zbraslavské nám., Žitavského na most Závodu míru a dále Komořanskou buď do centra nebo na Jižní spojku.

Pro dopravní obsluhu Radotína je navržena objížďka ze Zbraslavského nám. po trase U Národní galerie, K Přehradám, Strakonická, Lahovický most, Výpadová, Vrážská, Radotínská.

„Po zkušenostech z předchozích ročníků lze předpokládat dopravní komplikace při průjezdu Zbraslaví, doporučujeme proto všem řidičům jedoucím směrem do Prahy po Strakonické zvolit jinou trasu např. z Mníšku pod Brdy přes Řevnice a Černošice. Pro řidiče jedoucí směrem od Slap doporučujeme zvolit trasu např. přes Davli, Jílové u Prahy a Jesenici,“ řekl tiskový mluvčí Magistrátu hl. m. Prahy Jiří Wolf.

Dopravní opatření se dotknou i městské hromadné dopravy – mimo provoz budou dvě autobusové zastávky ve směru do centra – Lahovičky a Dostihová. Linky jedoucí přes Zbraslav budou posíleny. Informace Dopravního podniku hl. m. Prahy o změnách budou k dispozici na samostatných letáčcích a také na webových stránkách www.dpp.cz .

Podrobnosti k akci „Czech Bigman 2010“ lze nalézt na internetových stánkách www.czechbigman.cz , kde je také plánek trasy závodu s vyznačeným rozsahem omezení.

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO