Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Hubněte lépe

18. 08 2011 | Komunitní web STOB klub je velkým pomocníkem při snižování nadváhy a pomohl mnohým začít úspěšně řešit nadbytečné kilogramy. Ale je spousta z nás, kteří by také uvítali virtuálního internetového pomocníka doplnit o pomocníky „reálné“. Těmi mohou zcela jistě být lektor a spoluhubnoucí ve skupinových kurzech snižování nadváhy, zahajující v září především v Praze 4, v ZŠ Plamínkové.

Setkávejte se, podporujte, učte se sestavit si jídelníček, mít rád pohyb a získávejte kladný vztah ke svému tělu! Každý kurz má svoji specialitu.

Úterní kurz hubnutí je spojen se Zumbou uzpůsobenou všem věkovým i váhovým kategoriím, v čtvrtečním kurzu můžete vyzkoušet mnoho druhů pohybu – např.  vyzkoušíte PortDeBras - kdy zažijete krásný pocit z tance a splynutí s hudbou bez předchozí taneční průpravy. V rámci pohybu můžete vyzkoušet v této škole Pilates, specializovaná zdravotní cvičení na zlepšení pohybového aparátu, diagnostické vyšetření metodou MFK, powerjogu, fitbally, akvaaerobik a mnoho dalšího – stačí otevřít webové stránky www.stob.cz kurzy a poradny – neváhejte - volná místa ubývají.

Pro děti s kily navíc se organizují kurzy rodinné. Můžete se účastnit i výzkumné studie spojené s redukcí váhy.

www.praha12.cz

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO