Hladký účes rychle a šetrně

Toužíte po elegantním hladkém účesu jako z vlasového studia, ale nemáte čas ani prostředky na jeho častou návštěvu? Máme pro vás jednoduché řešení, vezměte si k ruce parní žehličku na vlasy BaByliss Paris ST395E.  Postará se o vyrovnání neposlušných kadeří nejen rychle, ale i šetrně.

Parní žehlička BaByliss Paris ST395E ošetří vlasy prostřednictvím jemné páry s vysokým obsahem záporných iontů (až 150 000 iontů na cm3). Pára vlasy narovná a zároveň jim dodá potřebnou hydrataci a lesk. Úprava vlasů je tak velmi účinná a přitom šetrná.

38 mm široké plovoucí destičky jsou navíc potaženy speciální titanovo-keramickou vrstvou, jež vlasy chrání před nežádoucím poškozením. Jejich teplotu lze podle typu vlasů nastavit na LED displeji v pěti různých úrovních od 170 do 230 stupňů. Destičky mají navíc uprostřed umístěný i speciální zatahovací rozčesávací hřeben, který je nastavitelný pro jemné i husté vlasy.

Žehlička je vybavena funkcí automatického vypnutí, kabelem s otočnou koncovkou a praktickou teplovzdornou podložkou. Výrobce na ni poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.

Doporučená MOC BaByliss Paris ST395E je 2.190,- Kč.