Gurmánské zážitky s kapkou whiskey na Tour svatého Patrika

V sobotu 17. března se v ČR chystají historicky největší oslavy svátku svatého Patrika, a kromě nadupaného multikulturního programu nabídnou i speciální gastro ochutnávky, které mají říz. Součástí pokrmů totiž bude Jameson whiskey. Chybět tak nebudou donuty se speciální polevou, burgery s originální omáčkou, nejlepší irská káva či párování irské whiskey s pivem z minipivovaru.  

Tour svatého Patrika se ponese v duchu oslav, které budou pro někoho končit až nad ránem následujícího dne. Nezapomnělo se proto ani na jídlo, a nejen tak ledajaké. Whiskey Jameson, která je symbolem toho svátku, se ve všech těchto pokrmech prolíná. A na co se můžete v sobotu těšit?
 
Na světovou premiéru donutů Donuter Donuts 18+ s polevou Jameson whiskey. Budete si je moct i nechat kamkoliv dovézt díky službě Dámejídlo.cz, která bude nad oslavenci bdít celý den a večer a bude připravena v případě, že je přepadne i větší chuť nebo hlad.

Salt’n’Pepa Foodtruck s Irish burgery s Jameson whiskey omáčkou bude v sobotu parkovat v holešovické tržnici. Salt’n’Pepa je specializované bistro, které nabízí rychlé občerstvení na docela jiné úrovni, než je zvykem. Své dokonalé burgery představí v pojízdném „náklaďáku“ u klubu 36 Underground v Holešovicích.

A pro trochu vzpruhy je připravena v Kampusu Hybernská ta nejlepší irská káva. Další specialitou v tomto jedinečném prostoru Univerzity Karlovy pak bude párování Jameson Caskmates se speciály z minipivovaru Kosíř. Jameson whiskey pak bude samozřejmě k ochutnání na všech místech Tour svatého Patrika 2018. Kromě zmíněného Kampusu Hybernská a 36 Undeground také v Rock Café, Tančícím domě či Kině Pilotů ve Vršovicích. 

Více na www.toursvatehopatrika.cz. Vstup do všech lokalit je od 18 let.