Exkluzivní degustace s Real Companhia Velha

Společnost Global Wines zve všechny milovníky dobrého vína na otevřenou degustaci proslulých portugalských vín vinařství Real Companhia Velha, která se koná ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v Global Wines Shopu v Karlíně.

Real Companhia Velha dnes patří mezi nejvýznamnější producenty a největší vlastníky vinic v regionu Douro. K nejproslulejším Quintas, které leží v těch nejlepších polohách, patří: Quinta das Carvalhas, Quinta do Casal da Granja, Quinta de Cidrô, Quinta dos Aciprestes a Quinta do Carvalhal. Real Companhia Velha je výjimečná také svou historií, která se automaticky spojuje s historií portského vína. Je nejstarší tradiční společností, která se zabývá výrobou a vývozem portského vína a je producentem vynikající značky Royal Oporto.

V rámci degustace můžete ochutnat vynikající vína jako Quinta das Carvalhas Reserva Tinto nebo Quinta das Carvalhas Touriga Nacional, které v ročníku 2014 získalo vynikajících 90 bodů od Wine Spectator. Stejně jako skvělou hodnotu za peníze Aciprestes Tinto DOP a Aciprestes Tinto Reserva DOP.

Degustace bude řízená, zúčastní se jí majitel vinařství Pedro Reis jr. a bude vedena v angličtině.

Na degustaci je nutné se předem registrovat. Degustační voucher v hodnotě 500 Kč zaplatíte na místě, hodnotu voucheru můžete uplatnit ten samý den při nákupu. Více informací na www.global-wines.cz .

Adresa degustace: Global Wines Shop Karlín, Sokolovská 100/94.