Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Evropský den koupání v řekách i na Praze 12

6. 07 2012 | Čistá voda je pro náš život nezbytná. Proto sdružení Arnika pořádá v ČR Evropský den koupání v řekách, aby zábavnou formou podpořila zájem lidí o naše vodní toky. Koupací den má desetiletou tradici pravidelných každoročních setkání lidí u řek spojenou s doprovodnými zábavnými a vzdělávacími akcemi, při nichž na závěr nesmí chybět hromadný skok do vody.

Čistá voda je pro náš život nezbytná. Proto sdružení Arnika pořádá v ČR Evropský den koupání v řekách, aby zábavnou formou podpořila zájem lidí o naše vodní toky.

Koupací den má desetiletou tradici pravidelných každoročních setkání lidí u řek spojenou s doprovodnými zábavnými a vzdělávacími akcemi, při nichž na závěr nesmí chybět hromadný skok do vody.
 
Praha 12 se také k této celoevropské akci připojí. V neděli 8. července bude od 14 hodin pořádat na oddechové louce v Komořanech doprovodný zábavný program. K dispozici budou informace o stezce pro pěší. Srdečně zveme všechny, kdo mají chuť se vykoupat ve Vltavě, neutrácet za aquaparky anebo se jen chtějí během léta pobavit u řeky.
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO