EKOSPOL má nového vedoucího analytického oddělení, stal se jím Hančl

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL má nového vedoucího analytického oddělení. Od 1. listopadu se jím stal Matyáš Hančl (29), který do EKOSPOLU nastoupil na začátku letošního roku. 

Devětadvacetiletý Matyáš Hančl před nástupem do EKOSPOLU pracoval ve Středním podnikatelském stavu při Hospodářské komoře ČR a v Národním ústavu pro vzdělávání. Vystudoval ekonomiku a management na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Ve volném čase trénuje na maraton, čte historickou literaturu a vaří, nejraději italskou kuchyni. Věnuje se také tradiční čínské kaligrafii a studuje dochované fragmenty zákoníku sumerského vládce Urukagina.

„Matyáš se jako analytik osvědčil, jeho analýzy jsou velmi pečlivé a jdou do velké hloubky. Slouží jako podklad pro má zásadní rozhodnutí i jako výstup pro prodejní analýzy pražského trhu, které EKOSPOL zveřejňuje už takřka deset let. Jeho analytické myšlení mě přesvědčilo, abych ho jmenoval do funkce vedoucího analytického oddělení. Matyáš tak jen dokládá to, že EKOSPOL umožňuje talentovaným lidem rychlý kariérní růst. Právě možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká do EKOSPOLU tisíce lidí ročně,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec. Dodal, že EKOSPOL je nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.

Jedním z nejviditelnějších výstupů analytického oddělení EKOSPOLU jsou statistiky prodeje nových bytů v Praze, které EKOSPOL zveřejňuje nejdéle ze všech subjektů na trhu. „Naše statistiky jsou nejpřesnější i díky tomu, že se za deset let nezměnily. Nejvěrněji zachycují skutečné dění na trhu s novými byty v hlavním městě a aktuální poptávku klientů. Rád bych tato data obohatil o další zajímavá čísla z developerského trhu, která využijí nejen zájemci o nové bydlení. Těší mne, že mi dlouhodobý lídr trhu umožňuje uplatnit vlastní nápady a zlepšení,“ prohlásil nový vedoucí analytik Hančl.